HOWSTODAY: Jou vertroude vennoot vir huisverbetering

Postyd: 2023-07-18

PULUOMIS Jou vertroude vennoot vir huisverbetering1

Ningbo YUSING Group, wat in 1996 gestig is, is 'n nasionale hoëtegnologie-onderneming wat in volle besit is in Jiangshan Town, Yinzhou-distrik, Ningbo, Zhejiang.Met meer as 1 200 werknemers en 'n selfgeboude fabriek wat 'n oppervlakte van 78 000 vierkante meter dek, is dit tans een van die grootste vervaardigers van beligting en elektries in die bedryf.Ons maatskappy integreer navorsing en ontwikkeling, vorm vervaardiging, produksie, onderdele verwerking, montering en verkope.Ons het ten volle outomatiese produksielyne en produkgehalte-toetstoerusting ingestel om die perfekte werking van ons produkte regdeur die voorsieningsketting te verseker, en bied eenstopdienste aan globale kliënte.
Met kragtige voorpunttegnologie, uitstekende ontwerp, uitstaande vakmanskap, uitstekende gehalte en professionele span, het ons produkte die eerste keuse geword van sommige handelsmerkkliënte, supermarkte, kettingwinkels, openbare plekke, binne- en buiteversiering, ens.
Tans het die YUSING-groepspan 'n internasionale perspektief en word gelei deur die strategiese doelwit van "One Belt, One Road" om mense se strewe na 'n wonderlike en gesonde leefstyl te ontmoet.Ons is daartoe verbind om die samelewing te dien en 'n nasionale handelsmerk te bou deur onophoudelike pogings.

PULUOMIS Jou vertroude vennoot vir huisverbetering8

Ningbo Howstoday Imp.&Exp.Co., LTD.Is 'n filiaal van Ningbo Yusing Group wat in 1996 gestig is. Ons is toegewyd in huishoudelike toestelle en verbruikerselektronika produkte, met daartoe verbind om ons kliënte van hoë gehalte, innoverende en betroubare produkte te voorsien.

Om die behoeftes van diverse kliënte wêreldwyd die beste te dien, het ons 'n reeks interne kernfasiliteite gevestig, insluitend die SCM-sentrum, R&D-sentrum, interne laboratoriums, sowel as die onafhanklike bekende derdeparty-inspeksiemaatskappye wat ons in staat stel om in stand te hou. vitaliteit in produkontwerp en -ontwikkeling, kwaliteitsversekering en -beheer, en tegnologiese innovasie.

Ons maatskappy heg groot waarde aan gehaltebestuur en omgewingsbeskerming en het verskeie oudits en sertifisering verwerf, soos BSCI, ISO9001, ISO14001, ISO45001, en CE, RoHS, Erp, FCC, UL, SAA, ens. .. wat ons streng bewys voldoening aan toepaslike internasionale standaarde, spesifikasies en veiligheidstandaarde.

As 'n onophoudelike ontwikkelende en groeiende maatskappy, is ons altyd daartoe verbind om ons kliënte van uitstekende produkte en dienste te voorsien.Ons span streef voortdurend daarna om te innoveer en tegniese uitnemendheid en klantetevredenheid na te streef.

By HOWSTODAY is ons daartoe verbind om u die hoogste gehalte diens en produkte te voorsien.Ons span werk onvermoeid om te verseker dat elke kliënt uitsonderlike kliëntediens ontvang en heeltemal tevrede is met hul aankoop.Jy kan ons vertrou om uitnemendheid in alle aspekte van jou besigheid te lewer.Ons verwelkom jou om ons te kontak met enige vrae of om potensiële vennootskapsgeleenthede te bespreek!

1. Is jy 'n vervaardiger of 'n handelaar?

Ons is 'n vervaardigings- en handelsonderneming met meer as 26 jaar ondervinding en ryk hulpbronne.Ons fabriek is geleë in Ningbo, wat 780,000 vierkante meter beslaan.Ons het baie betroubare en gekwalifiseerde verskaffers.Op grond van ons bestaande produkreeks integreer ons hulpbronne tot die grootste mate om sodoende kliënte van die beste gehalte en sorgvrye diens te voorsien.

2. Neem jy OEM/ODM bestellings?

Ja, ons het 'n sterk ontwikkelingspan om OEM / ODM-dienste te lewer.

3. Wat is jou betalingsvoorwaardes?

Ons versoek hoofsaaklik TT, LC en oop rekening.Ander betalingsvoorwaardes is ook onderhandelbaar as jy spesiale behoeftes het.

4.Wat is jou belangrikste verkoopsmarkte?

Ons produkte is uitgevoer na meer as 100+ lande en streke soos Europa, Australië, Noord-Amerika, Suid-Amerika, die Midde-Ooste, ens. En ons het vertroue en goeie reputasie wêreldwyd gewen.

5.Het u enige sertifikate en toetsverslag vir u produkte?

Al ons produkte het CE-sertifisering, en sommige het CB, ETL, UL, ROHS, CCC, REACH om aan die standaarde van verskillende streke te voldoen.Ons het ook ISO9001- en BSCI-gehaltebestuurstelselsertifiseringsoudit geslaag.As jy ander behoeftes het, kontak ons ​​asseblief.

6. Watter kleure kan jy aanpas?

Alle spesifieke kleure kan volgens u vereistes aangepas word.Maak gerus die versoek.

7.Kan ons dienooreenkomstig ondersteuning kry as ons ons eie markposisie het?

Ja, ons sal jou 100% ondersteun om jou markposisie te help pas.Stel ons asseblief in kennis van die besonderhede oor u markbehoeftes, ons het ervare en professionele verkoopspan, saam met die sterk R&D-span, om die beste oplossing vir u aan te pas.

8.Verskaf u katalogusse en monsters?Hoe kan ek hulle kry?

Ja, ons verskaf e-katalogusse en monsters.Stuur vir ons navraag en kontak ons ​​verkoopsgroep, hulle sal vir jou die katalogusse of monsters stuur waarvoor jy vra.

9. Hoe kan ons jou kontak?

Contact us anytime by sending email to sales1@puluomis-life.com or fill the Inquiry form, our professional sales group will get to you within 12 working hours.

10.Wat is jou afleweringstyd?

Normaalweg is die afleweringstyd ongeveer 40-60 dae.Die spesifieke afleweringstyd hang af van die spesifieke kategorie.

11.Waarom HOWSTODAY kies?

• HOWSTODAY is 'n omvattende afdeling onder YUSING Groep, ons het 26+ jaar ondervinding in uitvoer.
• HOWSTODAY is betrokke by al die verskeidenheid produkte van YUSING Group, met uitgebreide produkreeks, is 'n professionele verskaffer van tuisoplossings.
• Elke jaar 'n groot bedrag in R&D belê, met die fokus op die opgradering en innovasie van nuwe tegnologie.
• Met klantgerigte bestuur is die professionele span daartoe verbind om kliënte die mees volmaakte diens te lewer.

Ons is daartoe verbind om jou te help om 'n ideale lewe te skep.Sien uit na ons samewerking, ons is gereed vir jou.


  • Vorige:
  • Volgende:
  • Los jou boodskap:

    Skryf jou boodskap hier en stuur dit vir ons.